TEDAVİLERİMİZ

“Gülümsemek, iki insan arasındaki en kısa mesafedir.” Diyardent ile mutlu ve sağlıklı gülüşler.

İmplant Tedavisi

İmplant tedavisinde her şeyden önce başlangıçta yapılan detaylı bir muayeneye ihtiyaç vardır. Uzman diş hekiminiz ve yardımcısı tarafından gerçekleştirilecek ilk muayene, teşhis ve tedavinin planlanması ve tedaviye hazırlık için yapılır. Yapılan olan ilk klinik muayenede hastanın nasıl bir tedaviye ihtiyacı olduğu, vakanın zorlukları ve riskleri olup olmadığı dikkatle incelenir. Hastanın tedavi sonrasında nasıl bir implanta sahip olacağı, protezlerinin nasıl görüneceği ilk muayeneden belirlenir.

Randevu Alın

Diş Beyazlatma

Düzgün bir şekilde kontrole gidilmediği zaman ağız içinde oluşan bakteriler dişlerimize zarar vermektedir. Çay, kahve, nikotin ve bunlara benzer maddelerden meydana gelen problemlerden dolayı dişler orijinal renklerini kaybedip sararmaya dönüyor. Kliniğimizde uzman doktorlarımız tarafından uygulanan diş beyazlatma servisi tamamen doğal yöntemlerle ve dişlere zarar vermeden uygulanmaktadır. Diyardent yaptığı tüm tedavilerde en kaliteli ürünleri tercih etmektedir.

Randevu alın

Kanal Tedavisi

Kanal tedavisi dişin kurtarılması için yapılan son işlemdir. Bir çürük mine tabakasını geçip dentin tabakasını tamamen çürütmüşse, diş sistemimizin sinir ve damar yapılarına ulaşmışsa, ayrıca pulpa bölümü içerisine kadar ilerlemişse, dişimizin fonksiyonlarından yararlanabilmemiz için yapmış olduğumuz tedavi biçimidir. Diş için kanal tedavisi uygulaması yapmaya karar vermişsek, dişte bir oyuk açarak, diş kanallarının özel bir ilaç ile işlevlerini kaybetmesini sağlarız, ardından kanal yollarını ve dişin yapısını tamamen dolgu ile doldurarak, dişimizin fonksiyonlarından uzun yıllar yararlanabiliriz.

Randevu alın

Periodontoloji

Dişler ve dişlerin etrafında bulunan dokuların sağlık ve hastalıktaki durumunu inceleyen, bu dokularda meydana gelen hastalıkların teşhis, tedavi ve tedavi sonrasında elde edilen sağlığın korunmasını amaçlayan bilim dalıdır.

Randevu Alın

Pedodonti

Doğumdan başlayarak ergenlik çağına kadar geçen süre içerisinde ağız ve diş sağlığı ile ilgili yaşanan problemleri inceleyen ve bu problemlerin çözümüne ilişkin yaklaşımlara yönelik çalışmaların geliştirilmesini sağlayan bilim dalıdır.

Randevu alın

Ortodonti

Dişler ve çenelerin estetik ve fonksiyonun idealine ulaştırarak bireyin yaşam kalitesini yükseltmesine katkıda bulunan bilim dalıdır. Ortodontik tedavi her yaşta yapılabilir. Fakat 6-7 yaşındaki her çocuğun kontrol amaçlı ortodonti uzmanına muayene ettirilmesi gerekir.

Randevu alın

Estetik Diş Hekimliği

+ Botoks: Çene, yüz ağrıları, çene eklemi bozuklukları, diş sıkma, diş gıcırdatma, mimik kaslarının kozmetik olarak düzeltilmesi, Gummy smile gürünümünün düzeltilmesi. yüz asimetrilerinin ve kırışıklıklarının düzeltilmesinde kullanılır.
+ Mezoterapi
+ Dermalfill Tedavileri
+ Empress Full Porselen
+ Porselen Lamina Dişler
+ Diş Beyazlatma
+ Inley-Onley Diş Restorasyonları
+ Estetik Dolgu Malzemeleri

Randevu alın

AHMET ELPEZE

DİŞ HEKİMİ

Görüşler

Sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Scroll to Top